Ağbuda Şehit derneğinde...

Ağbuda Şehit derneğinde...
banner206
Şanlıurfa 20'nci Zırhlı Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuda, Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Şehit aileleri ile gazileri ziyaret etti.

Şanlıurfa 20'nci Zırhlı Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuda, burada yaptığı açıklamasında; "Şehit ailelerimiz, gazilerimiz bizim için önemli. Sizler ülkemizin geleceğe güvenle girmesi için bedel ödemiş değeri çok büyük insanlarsınız. Her daim yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizleri sık sık ziyaret edeceğim ve sizinle beraber olacağım." dedi.

Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

"Değerli komutanım, samimiyetinizi biliyoruz gönülden isteyerek bizimle berabersiniz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz sizi çok seviyor. Ülkemizin geleceğe güvenle girmesi adına mazlum milletlerin korunması maksadıyla kahraman ordumuz güneydoğuda ve Suriye’de yapacağınız operasyonda bizim desteğimiz sizinle. Halkımızı birlik bütünlük içerisinde devletimizin yanında olmaya davet ediyoruz."

URFASTAR
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142