Ayhan'dan kutlama

Ayhan'dan kutlama
banner206
 Başkan Ayhan’dan Kurban Bayramı mesajı
Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan:“Bayramlar milletçe kenetlenmek için bir fırsat”

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, bayramların milletçe kenetlenmek için bir fırsat olduğunu belirtti.

Başkan Ayhan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, insanları asırlardır birbirine bağlayan, kardeş kılan, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu doruğa çıkaran bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşadıklarını belirtti.

Bayramların, her türlü toplumsal ve kutsal değerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günler olduğunu ifade eden Ayhan, “Bayram günleri, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılması; sevinç, coşku, yardımlaşma ve dayanışma duygularının hayatımızın her anına taşınabilmesi için bir vesiledir” dedi.

Bayramların milletçe kenetlenmek için de önemli bir fırsat olduğunu vurgulayan Başkan Ayhan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin birliği, dirliği ve bütünlüğüne zarar vermek isteyenlere karşı milletçe gösterdiğimiz sağduyu ve kenetlenme, Kurban Bayramı’nın manevi ikliminde daha da yoğunlaşacak, ülkemizde barış ve kardeşlik duygularının en güzel şekilde yaşanmasına vesile olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, aziz milletimizin sevdikleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.”


Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2017, 05:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142