Demirkol muhtarları dinledi...

Demirkol muhtarları dinledi...
banner206
 Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahallelerinde yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretleri gerçekleştiren Havşanlı, Çamlıdere, Ernebi, Yazılıkavak, Köse, Şenocak ve Aşağıkomat kırsal mahalle muhtarlarını makamında misafir etti. Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan çalıştıklarını söyledi. 
Başkan Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesinin kırsal mahallelerde yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ziyaretleri gerçekleştiren muhtarları kabul etti. Havşanlı Mahalle Muhtarı Mahmut Ayniberk , Çamlıdere Yasin Çiçek, Ernebi Mahalle Muhtarı Mehmet Deniz, Yazılıkavak Mahalle Muhtarı Mehmet Boztepe,
Köse Mahalle Muhtarı Halil Mol, Şenocak Mahalle Muhtarı Şevket Boyunca ve Aşağıkomat Mustafa Yılmaz misafir eden Başkan Demirkol, muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu. 

Muhtarların birlikte değil, tamamen tesadüfen Haliliye Belediyesini ziyaret ettiğini söyleyen Başkan Demirkol, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Yapmış oldukları ziyarette yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığı olarak marifet iltifata tabidir prensibi ile geldiler ben kendilerine teşekkür ederim. Haliliye Belediyesi olarak göreve başladığımız zaman dürüst, adil, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışı ile ve aynı şekilde kamuda paylaşımından yana bir anlayış ile kent ve kırsal ayrımı yapmadan adil bir şekilde hizmet edeceğimizi ifade etmiştik. Bugün yapılan bu ziyaret yaptığımız çalışmalarda ayrım yapmadan yürütülen hizmetlerin tezahürüdür. Haliliye'de kırsal mahallelerimizde mahalle içi yollarımızı büyük ölçüde tamamladık.  2014 yılında yaptığımız yolların ıslah çalışmalarını da yapıyoruz. Aynı şekilde kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın çok amaçlı kültür evi diye tabir ettiğimiz, acılı günlerinde taziye evi, mutlu günlerinde nişan düğün ve eğitim çalışmaları için kullandıkları kültür evleri inşa ettik.  Haliliye'nin 137kırsal mahallesinin 103'ünün kültür evi ihtiyacı hallolmuştur. Haliliye'de yine aynı şekilde 2014 yılından bu tarafa temizlik faaliyetlerinde de kırsalda çöp topluyoruz. Kırsal'da ki öğrencilerimizi de kent merkezinde ki öğrencilerden ayrı tutmadan eğitim çalışmalarımızı orda da yürütüyor, kitap dağıtıyor, deneme sınavları ve soru bankaları dağıtıyoruz. Ben daha öncesinde Haliliye Belediyesi'nin 137 kırsal mahallesinin 137'sinde geçmişte dostluğumuz vardır. O dostluğumuz şimdi yönetici olarak devam etmektedir. Allah dostluğumuz daim etsin ve dostlarımla birlikte şunu ifade ediyorum söylediysek yaparız. Yine aynı şekilde dostlarımla birlikte şunu ifade ediyorum özümüz bir, sözümüz bir, duamız bir, gayemiz bir diyorum. Tüm Şanlıurfa halkına, Haliliye halkına şimdiye kadar bizlere göstermiş oldukları güvenden dolayı hassaten teşekkür ediyorum, Allah onlardan razı olsun, Allah yar ve yardımcıları olsun.”

Havşanlı Mahalle Muhtarı Mahmut Ayniberk ise, Başkan Demirkol'un kırsal mahallelerde yol çalışmalarından sosyal yardım çalışmalarına ve temizlik çalışmalarına kadar tüm çalışmaları aralıksız olarak yürüttüğü için nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulunduklarını ifade etti. 

Çamlıdere Yasin Çiçek, "Fevzi Başkanıma belediye başkanı olduğundan yana bütün isteklerimizi yerine getirdiği için teşekkür ederim. Başkanımız belediyeler içerisinde en sağlıklı çalışandır. Kendisine teşekkür ederim" dedi. 

Ernebi Mahalle Muhtarı Mehmet Deniz, Haliliye Muhtarlar Dernek Başkanı olarak, yol çalışmları, parke çalışmaları, camilere halı klima  yardımları için teşekkür etti. 
Yazılıkavak Mahalle Muhtarı Mehmet Boztepe, Başkan Fevzi Demirkol'dan çok memnun olduklarını ifade ederken hizmetlerin ilk günden bu yana devam ettiğini ve tüm muhtarların memnun olduklarını söyledi. 

 Köse Mahalle Muhtarı Halil Mol, "Başkanımız çok mükemmel şekilde çalışmasını yapmakta ona müteşekkiriz. Bütün arkadaşlar ona destek çıkmaktayız" dedi.

Şenocak Mahalle Muhtarı Şevket Boyunca ise "Başkanımızdan Allah razı olsun köy için bütün işlerimizi görmüştür. Bütün etraftaki köylerinde işlerini görmüştür buna ben şahidim Allah ondan bin kez razı olsun" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277