Erdoğan, Ataman'ın otelini açtı

Erdoğan, Ataman'ın otelini açtı
banner206

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’da otel açılışı yaptı. Erdoğan yaptığı konuşmada yaylalarda daha fazla otel inşa edilmesi için Halk Bankası ve bakanlıklar aracılığı ile teşvikler sunacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da  Ak Parti Belediye Grup Başkan vekili İş adamı Atilla Ataman'ın yaptığı Foleya Mountain Resort Otel Açılışı'na katıldı. Erdoğan, Trabzon yaylalarında otel yapımı için Halk Bankası'nın yanında bakanlıkların da destek vereceğini açıkladı.

Erdoğan, Trabzon'da helikopter pistinin olmadığını dikkati çekerek, "Buraya bir helikopter pisti olmalı. Biz de bugün burada iki helikopterin ineceği yer olsa helikopterlerle buraya inerdik, bu da işaret fişeğidir. Ulaştırma Bakanımız bu işlerin piri. Bunlar da çok yüksek yatırım değil. Helikopterleri ile iş adamları gelecek" dedi.

Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü

"Turizmde bu yıl patlama yaşadık. Nereden nereye... Doğu Karadeniz şu anda turist kaynıyor. Bu yayladaki konaklama başka olacak. Trabzon merkezindeki otelleri de arttırmamız lazım. Otel ne kadar artarsa turistler daha çok gelecek."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142