Siverek Belediyesi Kırsalda ki hizmetlere devam ediyor

.

Siverek Belediyesi Kırsalda ki hizmetlere devam ediyor
banner206
 BÜYÜK GÖL ÇOK AMAÇLI HİZMET EVİNE MALZEME DESTEĞİ
Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yapımı tamamlanan çok amaçlı hizmet evlerine malzeme desteğinde bulunmaya devam ediyor.
İlçeye 30 kilometre mesafede bulunan Büyük Göl kırsal mahallesinde yaşayan vatandaşlar tarafından yapımı tamamlanan Çok amaçlı hizmet evine Siverek Belediyesi kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından malzeme desteğinde bulundu.
Büyük Göl Çok Amaçlı Hizmet evine sağlanan malzeme desteği teslimatında Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, Kırsal Hizmetler Müdürü Selahattin Özdoğan hazır bulundu.
Başkan Yardımcısı Öncül burada yaptığı açıklamada “ Büyük Göl mahallesi sakinleri tarafından yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Hizmet Evinin eksikliklerini Belediye olarak üstlendik. Bu doğrultuda ilk olarak, Çok Amaçlı Hizmet Evinin ihtiyaçları olan oturak, halı, masa gibi malzemelerin tamamını karşıladık, bundan sonrada peyder pey eksiklikler tespit edildikçe imkanlar dahilinde bu eksiklikleri gidereceğiz” dediGüncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142