Başkan Demirkol'dan yeni yıl mesajı

Başkan Demirkol'dan yeni yıl mesajı
banner206
 BAŞKAN DEMİRKOL’DAN YENİ EĞİTİM YILI MESAJI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 2017- 2018 Eğitim ve Öğretim Yılının başlamasıyla ilgili mesaj yayınlayarak, yeni yılın tüm eğitim camiasına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Fevzi Demirkol, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere de yeni eğitim yılında başarılar dileyip, geleceğin teminatı olan gençlerin bilgiyle donatılması gerektiğini vurguladığı mesajında şunları kaydetti:

“Okul ile henüz tanışan ve bu sıralarda bir süredir yol alan tüm öğrencilerimiz yeni bir dönemden başlayarak geleceğin Türkiye’si için en çok çalışanlardan olacaklar. Çocuklarımızın eğitimi, onlara emanet olan milli mirasımızın aynı zamanda teminatı olacaktır. Bilinçli, yurdunu milletini bilen; öğrendiklerini tarihiyle, coğrafyasıyla bir bütün olarak kavrayabilen, bu ülkenin ekonomisini, alt yapısını güçlendirmeyi ve milletimizin refahını yükseltmeyi hedef alan bir gençlik, milletimizin geleceği olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti geçmişini iyi bilen, bugün yaşananların bilincinde, yarınlar için plan yapabilen güçlü bir nesle emanet olacaktır, buna tüm kalbimle inanıyorum. Ülkemizde son yaşanan süreç, milli iradenin her yaştan insanda nasıl var olabileceğini, nasıl bir milleti bir ülkeyi dimdik ayakta tutabildiğini açıkça göstermiş ve öğrencilerimiz için de adeta canlı bir tarih dersi olmuştur. Biz bu ülkenin geleceği olan nesillerin her daim yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Haliliye Belediyesi olarak da; geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi, bilgiyle donatmak, eğitimlerine katkı sunmak amacıyla deneme sınavları, kitap dağıtımları ve bilgi yarışmaları gibi çalışmalar yaptık ve bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz. 2017- 2018 Eğitim-Öğretim Yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142