ÖĞRENMENİN EN EĞLENCELİ HALİ TED'TE

ÖĞRENMENİN EN EĞLENCELİ HALİ TED'TE
banner206

Çocukların eğlenerek öğrenmelerini ve yaz tatilinde kaliteli zaman geçirmelerini destekleyen TED Şanlıurfa Kolejinin yaz okulunun ilk devresi tamamlandı.

Yoğun geçen eğitim-öğretim yılının ardından 5-9 yaş grubu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen TED Şanlıurfa Koleji Yaz Okulunu başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Yüzme, basketbol, satranç, sanat atölyesi, drama, müzik, akıl oyunları, İngilizce ve tenis gibi eğlenceli programları kapsayan yaz okulunda, mutlu bir yaz tatili geçiren öğrenciler, başarı belgelerini okul yöneticilerinin elinden alırken, aileleri de onların mutluluklarına ortak oldu.

Okul Müdürü Şamat, belge dağıtım törenindeki konuşmasında, çocukların ilgi alanlarının keşfedilmesini ve sıcak arkadaşlık ortamı içerisinde bedensel, ruhsal ve sosyal yönden gelişimlerinin desteklenmesini amaçlayan yaz okulunda öğrencilerin eğlenerek öğrendiklerini söyledi.

Şamat, bol aktiviteli yaz okuluna gösterilen ilgi nedeniyle öğrenci ve velilerine teşekkür etti.

Çocukların liderlik, öz güven ve yaratıcılıklarını geliştirecek, grup içerisinde iletişimi ve ekip çalışmasını güçlendirecek aktiviteler üzerinde yoğunlaşan yaz okuluna katılan öğrenciler ise ödevsiz ve eğlenceli yaz okulunu kutlama pastası keserek tamamladılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142