Başkan Demirkol müjdeyi verdi

Başkan Demirkol müjdeyi verdi
banner206
 Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AKSA Doğalgaz Şirketini ziyaret ederek, Haliliye İlçesindeki doğalgaz yatırımlarıyla ilgili bilgiler aldı. İlçede aciliyet gerektiren noktalarla ilgili taleplerini de aktaran Başkan Demirkol, “Haliliye İlçemizde doğalgaz şebekesi daha da yaygınlaşacak. Şehrin kuzeyinden başlamak üzere tüm mahallelerimize zaman içerisinde yayılacaktır” dedi.
Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan ile birlikte kentteki doğalgaz dağıtımını yapan AKSA Doğalgaz Şirketini ziyaret etti. Şirket Müdürü Muhammed Ural tarafından karşılanan Başkan Demirkol, burada bekleyen vatandaşlarla da sohbet ederek, taleplerini dinledi. Vatandaşların taleplerini not alan Başkan Demirkol’a, şirket yetkilileri ve teknik ekip tarafından şirketle ilgili bilgiler verildi. Şirket yetkilileri, daha sonra Başkan Demirkol’a Haliliye İlçesinde 2007- 2017 yılları arasında yapılan ve 2018 yılında yapılacak yatırımlarla ilgili sunum yaptı. İlçedeki gaz yatırımlarıyla ilgili sunumda aciliyet gerektiren bölgelerle ilgili taleplerini de ileten Başkan Demirkol, sunumun ardından teknik ekibe teşekkür etti.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Şirket Müdürü Muhammed Ural, Haliliye’deki yatırımlarını 50 kilometre daha arttıracaklarının altını çizerek, “Haliliye Belediye Başkanı Sayın Fevzi Demirkol, Fen İşleri Müdürü Sayın Mehmet Aslan’ın bizleri ziyaretinden memnuniyet duyduk. Haliliye İlçemizdeki 2007 yılından 2017 yılına kadar yapılmış olan yatırımlarla ilgili genel bilgilendirme ve 2018 yılında ilçede yapacağımız yatırımlarla ilgili bilgilendirme yaptık. Etkili bir iletişim ve koordinasyon içerisinde Haliliye’de, yatırımlarımız 50 kilometreye yakın arttıracağız. Halkımıza doğalgaz arzını sunmuş olacağız” diye konuştu.
Başkan Fevzi Demirkol da, gaz şirketiyle koordinasyon içerisinde çalışacaklarını ifade ederek, “Şanlıurfa’da doğalgaz dağıtımını yapan AKSA Doğalgaz Şirketini ziyaret ettik. Şirket yetkilisi Sayın Muhammet Ural Beyefendi ve teknik ekibi, çalışanları bizleri muhabbetle karşıladı. Haliliye Belediyesi olarak halkımızın doğalgazdan en seri şekilde, en iyi şekilde faydalanması için hem firmamızın yanında olduğumuzu, hem de çalışmalarda firmamızla birlikte koordine içerisinde olarak halkımıza bu hizmeti daha hızlı bir şekilde sunacağımızı düşünüyoruz. Haliliye İlçemizde doğalgaz şebekesi daha da yaygınlaşacak. Şehrin kuzeyinden başlamak üzere tüm mahallelerimize zaman içerisinde yayılacaktır” dedi.

Açıklamaların ardından Başkan Demirkol, AKSA Doğalgaz Şirketinden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142