Ceylanpınar'da bir mekan daha açıldı

Ceylanpınar'da bir mekan daha açıldı
banner206

BAŞKAN ATİLLA: CEYLANPINAR'DA İSTİHDAM ALANLARI ARTIYOR

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe merkezinde Mehmet Yılmaz tarafından vatandaşa hizmet vermek amacıyla tamamlanan Ceylanpınar Sofrası'nın açılışına katıldı. Başkan Atilla, Ceylanpınar'da istihdam alanlarının arttığını söyledi.

Ceylanpınar ilçe merkezinde girişimci Mehmet Yılmaz tarafından Ceylanpınar Sofrası adıyla vatandaşlara hizmet vermesi amacıyla bir lokanta açıldı. Bugün yapılan açılışa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Belediye Eski Başkanı Mehmet Sait Atilla, meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

"CEYLANPINAR'DA ARTIK BU TÜRLÜ KURUMSAL İŞLETMELERİN AÇILMASI BİZLERİ MUTLU ETMEKTEDİR"

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçede bu tür işletmelerin açılmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Atilla, "Ceylanpınar'da artık bu türlü kurumsal işletmelerin açılması bizleri mutlu etmektedir. Bu türlü işletmelerimiz ilçemizin dışa açılan gülen yüzüdür. Açılan bu işletmeler sayesinde de Ceylanpınar'da istihdam alanları artıyor. İşletme sahibi Mehmet Yılmaz'a bu işletmeyi açtığından dolayı kutluyorum. Rabbim bol kazançlar versin. Ticaretten gelen bir belediye başkanı olarak kendilerine birkaç tavsiye de bulunmak istiyorum. İşletmenizde nasıl başladıysanız öyle devam etmelisiniz. Böyle devam ederse işletme her zaman başarıya ulaşır" dedi.

İşletme sahibi Mehmet Yılmaz ise, işletmenin açılışında kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Atilla'ya teşekkür etti.

Daha sonra yapılan dualarla açılış kurdelesi kesilen Ceylanpınar Sofrası hizmete açıldı.


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142