ŞUTSO'da Pasaj mesaisi...

.

ŞUTSO'da Pasaj mesaisi...
banner206

Şanlıurfa'da bulunan pasaj esnafları temsilcileri, yaşadıkları problemler, karşılaştıkları güçlükler ile ilgili istişarede bulunmak üzere Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol ile Kayyum Heyeti Üyeleri Hasan Fehmi Hayırlı ve Mehmet Emin Bayaslan ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen toplantıda; Çin ile ithalat sürecinde karşılaşılan güçlükler, hava yolu uçuş saatlerinin yeniden düzenlenmesi, yeni destinasyonların eklenmesi ve çek yasası ile ilgili beklentiler konuşuldu. ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol; var olan sıkıntıları,  en yakın zamanda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik'in, Şanlıurfa Valisi Sayın Abdullah Erin'in ve çevre il Oda ile Borsa Başkanlarının da desteğini alarak başta Başbakan Sayın Binali Yıldırım'a, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi'ye, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi'ye olmak üzere, konunun üst düzey taraflarına, resmi yazı olarak ileteceklerini, bu sıkıntıların bertaraf edilmesi adına, ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Başkan Demirkol, "Gerekli adımların atılması için en kısa zamanda çalışmalara başlayacağız ve konunun takipçisi olacağız" dedi.

Gerçekleştirilen toplantıda ŞUTSO Meclis Başkanı Mustafa Taş, Meclis Üyeleri Mustafa Sonekinci, Mehmet Aslan ve Bakır Kama da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142