Hilvan'da Şehit Aileleri Yararına Kermes Düzenlendi

Hilvan'da şehit aileleri yararına kermes düzenlendi.

Hilvan'da Şehit Aileleri Yararına Kermes Düzenlendi
banner206

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle, Hilvan Kaymakamlığı ve Hilvan Belediyesi bünyesindeki kadın kültür merkezleri tarafından kermes düzenlendi.

 

Geliri şehit ailelerine gidecek olan kermese ilgi büyük oldu. Atatürk Parkında düzenlenen kermese, Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay, belediye başkanı Aslan Ali Bayık, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Mahalli yemeklerin ve tatlıların sergilendiği kermese, taziye ziyaretleri için Hilvan'da bulunan AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri Mehmet kasım Gülpınar ve Kemalettin Yılmaztekin' de katılarak destek sağladı.

Kaymakam Ahmet Özay ve Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, gelirinin şehit ailelerine verileceği kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılımlarıyla destek verenlere teşekkür ederek, 101 yıl önce bu toprakları bize canları pahasına emanet eden atalarımızın ruhları şad olsun. Onları saygıyla, minnetle ve rahmetle anıyoruz. Bugün de yaşanan olaylar nedeniyle şehit düşen asker ve polislerimizin ailelerine destek olmak amacıyla bünyelerimizdeki kadın kültür merkezilerince kermes düzenlendi. Kermeste elde edilen gelir, şehitlerimizin ailelerine gönderilecektir dedi.

 Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2016, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142