Pınarbaşı, Birecik TSO Başkanını kutladı

.

Pınarbaşı, Birecik TSO Başkanını kutladı
banner206
 Şanlıurfa’nın Birecik İlçesi Sanayi ve Ticaret Odası Genel Kurulu gerçekleşti. Birecik Belediyesi Enver Nebiha Karata Kültür Merkezinde yapılan ve 4 adayın yarıştığı Genel Kurulda oda başkanlığını Sadettin Bilgin kazandı. Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, İlçenin ticaret, yatırım ve istihdamına yön veren Birecik TSO’nun Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Sadettin Bilgin’i kutladı.


Birecik TSO seçimlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Pınarbaşı, “Çok güzel bir genel kurul geçirdik. Bizlere oylarıyla destek veren kardeşlerime teşekkür ediyorum. Büyük bir olgunluk içinde çok önemli bir seçimi gerçekleştirdik. Bu şahıs ve parti meselesi değildir. GAP’ın incisi Birecik kazandı. İnşallah bu saatten sonra Birecik’e daha çok hizmet gelecektir” dedi.

“Bir an önce fabrikaların bacası tütecek”

Ülke ekonomisinin kalkınmasında yatırım ve üretimden başka yol olmadığına dikkat çeken Pınarbaşı, “Birecik’te yeni yatırım alanları çekmek için tüm imkanları seferber edeceğiz. Burada fabrikaların bacaları bir an önce tüterse halkın cebine para olarak dönecektir. Birecik TSO’nun yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum” diye konuştu.

“Her şey Birecik için”

İş adamı Mahmut Mirkelam da Birecik TSO Başkanı Bilgin’i tebrik ederek, “Bizler birlik ve beraberlik içinde hareket edersek, daha çok seçimler kazanırız. Her şeyi Birecik sanayi ve ticaret hayatının gelişmesi için yapıyoruz. Dayanışmamızı bozmadığımız takdirde nice zaferlere imza atmış oluruz” ifadelerini kullandı.

Genel Kurul sonrası tebrikleri kabul eden Birecik TSO Başkanı Sadettin Bilgin’de seçimde kendisine destek sunan Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ile İş adamı Mahmut Mirkelam’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142