15 Temmuz şehitleri için hatıra ormanı

.

15 Temmuz şehitleri için hatıra ormanı
banner206

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı himayesinde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Güzelşehir Yerleşkesinde gerçekleştirilen fidan dikim törenine Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Cumhuriyet Başsavcıvekili Orbay Bahri Ulgar, Şanlıurfa Adliyesinde görev yapan hakim ve savcılar, adliye çalışanları, Orman İşletme Müdürü Fadıl Toprak, Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin, Müdür Yardımcısı Mustafa Heşe ve aileler katıldı.

Yaklaşık 200 fidanın toprakla buluşturulduğu etkinlikte Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, emeği geçenlere ve katılanlara teşekkür ederek; “15 Temmuz’da ülkemizi ve milletimizi canları pahasına koruyan şehitlerimizi her zaman minnet ve şükranla anacağız. Devlet ve millet olarak, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olacağız. Bu anlamlı etkinlik vesilesiyle ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize de aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142