Ak Parti’de FETÖ’cü var mı?

Ak Parti’de FETÖ’cü var mı?
banner206

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti’nin içinde üst düzeyde ‘FETÖ’ bağlantılı kişilerin olmadığını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partinin yönetiminde ve üst kurullarında FETÖ'cü olmasının mümkün olmadığını söyledi.

 

FETÖ BAĞLANTILI KİŞİ OLDUĞUNU SANMIYORUM

Hürriyet'e konuşan Yazıcı, "Şimdi muhalefet, FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıkmalı diyor. Zaten yapılan her şey siyasi değil mi? Bu adamlar darbe yapınca yönetime el koymayacak mıydı? Siyaseten iktidara talip değil miydi? Bizim yaptığımız tüm mücadelesinin siyasi sonuçları var zaten. Kastedilen parti içindekiler ise ben AK Parti'nin içinde halen üst düzeyde FETÖ bağlantılı kişi olduğunu sanmıyorum, böyle bir şeyi aklım almaz" dedi.

 

TEK SİYASİ AYAK DEĞİLİZ

Tüm partilerin taranması gerektiğini söyleyen Yazıcı, "Bütün önlemlere rağmen ortaya çıkan olursa da gereğini yaparız. Ama öyle komplolarla herkesi zan altında bırakmasınlar. Siyasi ayağı dendiğinde de iktidara bakıyorlar ama muhalefet dahil tüm siyasi kurumların bu açıdan taranması gerekir. Tek siyasi ayak biz değiliz" diye konuştu.

 

F5haber.com

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2016, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142