Aksoy yılın ilk esnaf ziyaretini yaptı

Aksoy yılın ilk esnaf ziyaretini yaptı
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, 2020 yılının ilk günlerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yeni yılda hayırlı işler diledi.
Seçildiği günden bu yana esnafın ve vatandaşın her zaman yanında olan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, yaptığı ve yapacağı çalışmaları da yeni yılda vatandaşla istişare de bulunarak gerçekleştirmeye devam ediyor.
Başkan Aksoy, ilçenin Atatürk Caddesindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Çarşıdaki esnafla sık sık bir araya gelen Başkan Aksoy, sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyerek taleplerini not aldı. Sokak sokak dolaşan Başkan Aksoy, yolda gördüğü vatandaşlarla da sohbet ederek yeni yıllarını kutladı.
Bozova’daki esnafın sıkıntısı bizim sıkıntımızdır diyen Başkan Aksoy; ‘’ Yeni bir yıla girmiş bulunmaktayız. Bu yeni yılda da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Özellikle ilçemizde bulunan esnaflarımızın sıkıntılarını yerinde görerek istişarede bulunarak neler yapılabileceğini konuşuyoruz. Yeni yılda da her zaman vatandaşlarımızın yanında bulunarak projelerimizi onlarla beraber yürüteceğiz’’ ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142