Aşevine bin adet gıda kolisi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne bin bir adet gıda yardım kolisi verdi. Başkan Demirkol paylaşımdan ve kardeşlikten yana olduklarını söyledi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. Haliliye’nin dört bir yanında Ramazan Ayı boyunca aralıksız olarak kurulan iftar çadırları ve sahur çadırında vatandaşlara iftar ikramı veriliyor. Hastanelere ve evlere iftar servisinde bulunan Başkan Demirkol, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolileri dağıtıyor.  Başkan Demirkol Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne kayıtlı ihtiyaç sahibi aileleri de unutmadı. Başkan Demirkol, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere bin bir adet gıda kolisini Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne teslim etti. İki kamyon gıda kolisi Aşevi’ne teslim edilirken ihtiyaç sahibi aileler kolilerini Aşevi yetkililerinden teslim aldı.

Aşevi’nin hayır işi olarak hizmet verdiğinin altını çizen Başkan Demirkol, “Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’nin yöneticileri başta Aziz hocam olmak üzere; Ali Topal Hocamız, Emin Demirkol, Hüseyin Odabey ve sayın Nazif Kutluoğlu’na bu yardımları dağıtmada mesai sarf ettikleri için teşekkür ediyoruz. Biz Hqaliliye Belediyesi olarak insanlarımızın huzurlu ve mutlu olması bizim en büyük hedefimiz. Bu bakımdan dezavantajlı kesimler, maddi geliri düşük kesimlerin Ramazan’da bizimle paylaşmasını, Paylaşma duygusunu kardeşliğin gelişmesini istiyoruz. Sayısı bin bir olan Gönüllü Kuruluşlar Aş Evinin tüm üyelerine birer gıda kolisi Haliliye Belediyesi olarak getirdik. Yetkililerimize teslim ettik. Bu kuruluştan kaydı olanların bilaistisna hepsi istifade edecektir. Biz paylaşmadan yanayız. Kardeşlikten yanayız. Aynı zamanda bu yardımları verirken Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bize sağlamış olduğu bütçeden bu kaynağı kullanıyoruz. Her zaman söylediğimiz bir şey var soframız bir, duamız bir, gönlümüz bir, gayemiz bir ve bu gaye uğruna hepimiz karınca kararınca çalışıyoruz. Ben tüm kamuoyuna saygılar sunuyorum” dedi.

Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi Derneği yetkilisi Aziz Kutluay ise Başkan Fevzi Demirkol ve ekibine teşekkür ederek, tüm muhtaç ailelerin yüzünün güldüğünü ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142