ASPİM Personeli iftarda bir araya geldi

.

ASPİM Personeli iftarda bir araya geldi
banner206

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM) İl Müdürlüğü personelleri iftar programında bir araya geldi.

ASP İl Müdürlüğü kurum çalışanlarına yönelik iftar programı düzenledi. İl Müdürü Hasan Bilici, Yenişehir Çamlıkta (Hacı Bekir Sofrası) düzenlenen iftarda yaptığı konuşmada, devletin vatandaşa karşı en şefkatli kurumunda çalışmaktan onur duyduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

 “Bu mübarek Ramazan akşamında hep birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu Ramazan ayında tüm personelimiz büyük bir aile olarak bir araya geldik. Hepimiz Şanlıurfa halkı için çalışıyoruz. Yoğun iş temposunun verdiği yorgunluğu düzenlediğimiz iftarla üzerimizden atmak istedik. Ramazan ayının güzelliğini bir nebze de olsa çalışanlarımıza yaşatmak ve çalışanlar arasındaki birlik, beraberlik ve uyumun devamını sağlamak için, bu tür sosyal aktiviteler yapmaya devam edeceğiz. En büyük gücümüz ve güvencemiz çalışma arkadaşlarımızdır. Gayretlerinden ve sorumlu davranışlarından dolayı kendilerini tebrik ederim. İftar yemeğine katılımlarından dolayı tüm il müdürlüğü personelimize teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum" dedi.

İftar programına ASP İl Müdürü Hasan Bilici, il müdür yardımcıları, kurum çalışanları ve aileleri katıldı.Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142