Atilla’dan demokrasiye tam destek

.

Atilla’dan demokrasiye tam destek
banner206

Ceylanpınar Belediyesi hizmet araçları Fethullahçı terör örgütü (FETÖ)'nün darbe girişimine tepki göstermek için şehir turu attı.

Belediye Başkanı Menderes Atilla, "Biz başkaları gibi tankları değil, halkımıza hizmet verdiğimizi araçlarımızı yürütüyoruz" dedi.

Ceylanpınar Belediyesi'ne ait hizmet araçları şehirde demokrasi turu attı. Türk bayrakları ile süslenen araçlara halk el sallayarak ve alkışlarla destek verdi. Belediye Başkanı Menderes Atilla, 15 Temmuz'da FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişimini kınadığını ve lanetlediğini söyledi.

Darbeye tepki göstermek ve milli iradeye sahip çıkmak amacıyla demokrasi konvoyu oluşturduklarını söyleyen Atilla, "Bu vesile ile halkımız şunu görmeli. Birileri caddelerde tankları yürütürken bizler halkımıza hizmet veren araçlarımızı yürütüyoruz" dedi.

2.5 yıllık hizmet döneminde belediye bünyesine 32 araç kazandırdıklarını kaydeden Atilla, "Belediyemize kazandırdığımız 32 araç halkımıza hayırlı olsun. Kısıtlı imkanlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Zaten bünyemize kattığımız araçların yüzde 85'ini hibe yoluyla halkımızın hizmetine sunduk. Geçmişten bize bir borç yükü bırakılmıştı. Doğru düzgün bir araç ve gereç yoktu. Belediyemize gelen gelirin yüzde 40'ı Büyükşehir'e gitmesine rağmen hem borçlarımızı ödüyoruz hem de bu kadar aracı belediyemize kazandırdık" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142