Belediye ve İl Başkanları operasyonunu değerlendirdi

Belediye ve İl Başkanları operasyonunu değerlendirdi
banner206
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin önceki günkü Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında, belediye ve il başkanlarına yapılan operasyonla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Erken seçimin gündemlerinde olmadığını belirten Erdoğan, muhalefetin siyaseti okuyamadığını söyledi.

Milli Gazete'de yer alan habere göre Erdoğan, partililere şu önemli uyarılarda bulundu: “ İstifa eden belediye başkanlarıyla ilgili kimse olumsuz konuşmasın. Bu arkadaşlarla ilgili kırıcı sözler sarfedilmemeli. Gönül alarak, partinin ilk kurulduğu günkü mantık ve heyecanla hareket edeceğiz. Adam kaybetmeyelim. Değişimin gerçekleştiği illerdeki teşkilatları uyarın. Görevden alınan veya istifa eden arkadaşları dışlamadan çalışsınlar.

Erken seçim kesinlikle yok. Ana muhalefetin bu tartışmalarını lüzumsuz buluyorum. Siyaseti ve gündemi okuyamadıklarını gösteriyor. Böyle bir konjonktür yok. Erken seçim taleplerinin tek amacı gündem değiştirmek. Biz işimize, gücümüze bakacağız. Boş laf bunlar.

 

BALIKESİR BUGÜN
Balıkesir belediye başkanının, pazartesi istifa etmesini bekliyoruz. Etmezse, gereğini yapacağız. Herkes görecek ne yapacağımızı. Ama bir sıkıntı olmadan istifa edeceğini düşünüyorum.”

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2017, 09:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

seni başkan yapacağız seni başkan yapacağız seni başkan yapacağız seni kral yapacağız recep tayip erdoğan

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142