Bir Yılda Yapılmayan Yol 24 Saatte Yapıldı

Bir Yılda Yapılmayan Yol 24 Saatte Yapıldı
banner206
 Bir yılı aşkın süredir yapılmayan Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine bağlı Aligör mahallesi yolu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye ekipleri tarafından 24 saat içinde asfaltlandı.

Seçim öncesi yol yapım çalışmalarını hızlandıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yol ağında bulunmayan mahallelerde de çalışma başlattı. Seçim çalışmaları kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Suruç'un Aligör Mahallesi'ni ziyaret etti, vatandaşın taleplerini dinledi.

Esnafın Aligör'ün içinden geçen yolda çukurların oluştuğunu ve bunların giderilmesi talebi üzerine Başkan Güvenç, "Burası normal şartlarda karayolları ağında. Ama biz vatandaşlarımızın talebini geri çevirmeyiz bu yolu en kısa zamanda yapacağız." diyerek asfaltlama ekibine talimat verdi. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri aldıkları talimat doğrultusunda bugün söz konusu mahalleye giderek çalışmalara başladı. Yolun yama ve asfaltlama işlemini yerinde inceleyen Başkan Vekili Nihat Kılıç, çalışmalar hakkında bilgi aldı, esnafla sohbet etti.
Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142