Çamlıdere'de drenaj çalışması başlatıldı

Haliliye Belediyesi Çamlıdere Kırsal Mahallesi’nde kış aylarında oluşabilecek sorunları önlemek için drenaj çalışması başlattı.

Merkez Mahalleler ve Kırsal Mahallelerde aynı anda birçok noktada yol yapım çalışmasını sürdüren  Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çamlıdere Mahallesi’nde de çalışma başlattı. Mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine bölgede inceleme yapan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yapılan tespitin ardından drenaj hattını döşemeye başladı. Drenaj hattının tamamlanmasının ardından mahalledeki geçitte olası su yığılmalarının ve taşkınlarında önüne geçilecek.

Bölgede yaklaşık 150 metre uzunluğunda drenaj hattının tamamlanmasının ardından olası su taşkınlarının önüne geçilecek.  Yapılan çalışmalarla ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakini Halit Kaya ise yaptığı açıklamada ‘’Buradaki çalışmadan çok memnunuz. Burada altgeçitten geçen vatandaşlar sıkıntı yaşıyordu. Biz bunun fotoğraflarını çekerek Fevzi Demirkol Başkanımıza götürdük. Sağ olsun çok ilgilendi hemen ekipleri gönderdi. Gelen ekipler hemen çalışmayı yaptı. Yapılan hizmetlerden dolayı Çamlıdere halkı ve bölge halkı adına Fevzi Demirkol ve ekibinden Allah razı olsun. ‘’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 22:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142