Canpolat "esnafın taleplerini biliyorum"

Canpolat "esnafın taleplerini biliyorum"
banner206

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ın 31 Mart yerel seçimler için sergilediği performans Haliliyelilerin takdirini topluyor. Sabahın erken saatlerinde mahalle gezileriyle başlayan ardından esnaf ziyaretleri ile devam eden seçim çalışmaları kapsamında AK Başkan Adayı Canpolat, bir yandan esnaf gezilerini sürdürürken diğer yandan ilçe merkezi ve kırsalda ise ev toplantılarına devam ediyor. AK Parti İlçe Başkan Vekili Süleyman Aksu ile birlikte esnaf gezileri kapsamında İpekyol Caddesi esnafını ve bölgedeki işyerlerini ziyaret ederek destek ve dua isteyen AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü söyledi. CANPOLAT: URFALILARIN AK DAVAYA OLAN İNAÇLARI TAM

İpekyol Caddesindeki esnaf gezilerinde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat, “Urfalıların AK Partiye AK Davaya olan inançları tam. İnşallah bizlerde onlara hizmetkâr olmaya geliyoruz. Bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı onlara teşekkür ediyoruz” dedi.

CANPOLAT’A HALİLİYE KIRSALINDAN DESTEK SÖZÜ Haliliye ilçesine bağlı Oğulbey kırsalında kanaat önderleriyle görüşen, dua ve destek isteyen Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat, vatandaşları dinledi onların dilek ve önerilerini not aldı. İlçe merkezinde olduğu gibi kırsalda da vatandaşların teveccühlerine mazhar olduklarını ifade eden Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat, “Biz onlarla varız. Bu davada bu bayrak altında mücadele ediyoruz ve edeceğiz. Bizi misafir ettikleri için herkese teşekkür ediyorum ”dedi. Haliliye İlçe Başkan Vekili Süleyman Aksu ile Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat ile seçim çalışmalarını sürdürdüklerini kaydederek kendilerine gösterilen desteklerin partilerine güç kattığını söyledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 3 ay Önce

Sizden öncekiler sizin partideki adamlardı. Her yeniden aday olan kişi sorun ve sıkıntıları bi yorum diyor. Olmadimi bu 17 yılda sorun ve sıkıntıları çözesiniz.

Mehmet karacali
Mehmet karacali - 3 ay Önce

Sayin canpolat şahsina kisiliyine lafim yok ama bu bir gerçek tir eyyubiye karakopru haliliye olmak üzere 3 ilçemiz var bu ilçelerde en çok hizmet veren calisan fevzi başkandi bunu inkar etmek haksizlik olur yaptiklari ortada ne yazikki fevziyi yediler fevzi yemedi yedirtmedi bunlar gerçekler biri leri istedi diye sen tepeden geldin k.bakma hak yiyenlere milletin isteklerine göz yumanlara oy yok inş karakoprude yaşanacak hazimeti haliliyede yasayacaksiniz inş büyük şehirde yasayacaksiniz selamlar

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142