Çiftçi"Hakkımı helal ediyorum"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesinin 5 yıllık çalışmaları ile ilgili olarak basın mensuplarına yönelik değerlendirme toplantısı düzenledi. Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak 30 yıllık çalışmaları 3,5 yıla sığdırdıklarını belirtti.

Genel Sekreter Abdülkadir Açar ,ŞUSKİ Genel Müdürü Hamdi Us ve bazı üst düzey Bürokratları ile basın toplantısı düzenleyen Çiftçi, Belediyenin Fakıbaba'dan devir alan Borçtan %50 oranında azalttıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde Büyükşehir Belediyesinin rutin olarak gerçekleştirdiği basın toplantısına Şehir genelinde faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın kuruluş temsilcileri ve gazeteciler katıldı.

Şanlıurfa'nın Büyükşehir statüsü kazanmasından bu yana kurum olarak yaptıkları çalışmaları bir bir anlatan Başkan Nihat Çiftçi, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı görev süresinde Şanlıurfa’ya 3,5 yılda 30 yıllık çalışmalar ve projeleri kazandırdık” dedi.

"AMACIMIZ ŞANLIURFA’NIN GELİŞİMİDİR"

Görev süresince tüm kurumlarla birlikte ortak hareket ettiklerini belirten Başkan Nihat Çiftçi, “Tüm bunların neticesinde Şanlıurfa'mız kazandı. Hiç bir kurumla farklı görüşlere düşerek ayrım gözetmedik. Olası bir sorunda anında bir araya geldik ve anında sorunlara çözüm ürettik.  Amacımız Şanlıurfa’ydı, Şanlıurfa için gece gündüz demeden çalıştık, gerek yatırım konusunda gerek hibe konusunda şehir dışında birçok arayışa girdik ve hizmetlerin yapılması noktasında büyük özveri sergiledik” dedi.

"HİZMET ATAĞINI 13 İLÇEDE GERÇEKLEŞTİRDİK"

Büyükşehir Belediyesi olarak tüm projelerine devam ettiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, “Büyükşehir Belediyesi olarak kent genelinde ve tüm ilçelerde projeler başlattık. Amacımız Şanlıurfa’nın topyekûn kalkınmasıdır. Her ilçeye, Prestijli Caddeler, Semt Pazarları, Semt Sahaları, Mezarlık Düzenlemeleri, Kent Parkları, Cephe İyileştirme gibi birçok hizmetleri getirdik. Yıllardır hizmete hasret kalan Şanlıurfa’nın ihtiyacına karşılık verdik” diye konuştu.

Basın toplantısında daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Nihat Çiftçi, programın ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz gün açılışı yapılan Millet Kıraathanesini Basın Mensupları ile birlikte gezdi.

Büyükşehir ile Hizmet Dolu 5 Yıl:

ŞUSKİ İle Hizmet Dolu 5 Yıl

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
AĞA
AĞA - 2 yıl Önce

Sen hakkını helal edersinde halk olarak biz hakkımızı helal ediyormuyuz etmiyoruz arkana bak anlarsın

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Urfali ediormu acaba...cukurlardan TRAMBUSE GIDEN PARALAR..TEWWW TEWWW MEMLEKETİ NE HALE GETIRRIN SEN VE EKIBIN..

İbrahim
İbrahim - 2 yıl Önce

Ben etmiyorum sana ve senin gibi insanlara yetim hakkı vatandaşın paralarını boş projelere verdiğin için hükümetle 5 yıl dedik ama yanıldık farketmiyormuş bu sefer hata yapmayacağız

Firat
Firat - 2 yıl Önce

Işçi düşmanı

Abdullah
Abdullah - 2 yıl Önce

Yolun açık olsun Büyük Başkan

hasan basri
hasan basri - 2 yıl Önce

millit size hakkini helal ediyormu ......

AHM
AHM - 2 yıl Önce

BİZ ETMİYİĞ NASIL OLACAK

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

kıymetini bilmeyen tirşikçilere hakkını helal etme büyük başkan

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142