Eğitime destek veren Belediye...

.

Eğitime destek veren Belediye...
banner206

Siverek Belediyesi Eğitim Kurumlarına Destek Vermeye Devam Ediyor İlçede bulunan Vali Mehmet Erdoğan, Cebeci ve Yunus Emre ilk okulunun bahçesinde parke taşı döşemeye başladı. 

Siverek Belediyesi ilçedeki eğitim kurumlarına yönelik başlattığı çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda birçok okulun ihtiyaçlarını karşılayan ve malzeme desteği sağlayan Siverek Belediyesi idarecilerin taleplerini dikkate alarak okul bahçelerinde çevre düzenleme çalışması yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Vali Mehmet Erdoğan Cebeci İlkokulunu ziyaret eden Belediye Başkanı Resul Yılmaz, okul idarecilerinin okul bahçesinde çevre düzenleme talebi üzerine Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerine çalışma başlatmaları talimatını verdi.

Belediye yetkilileri, okul idarecileriyle yaptıkları görüşmelerin ardından çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında bahçede parke taşı döşemeye başlayan Fen İşleri ekipleri, ihtiyaç duyulması halinde bahçenin bir kısmında beton yapma çalışması yapacak.

Konuyla ilgili gazetecilere bilgi veren Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, okulların temiz ve sağlıklı olmasının önemine değindi.Yılmaz, "Eğitim kurumlarında öğrenim gören bizim çocuklarımız. Bu kurumların temiz ve sağlıklı olması yönündeki çalışmalar kapsamındaokul idarecilerinden gelen talepleri de değerlendirerek eksiklikleri gidermeye gayret ediyoruz. Bundan önce olduğu gibi, sonra da eğitim kurumlarımıza her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.

Okul idarecileri, duyarlılıklarından ötürü Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve ekiplerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142