Erdoğan, Davutoğlu ve Babacan'ı ağır dille eleştirdi!

Erdoğan, Davutoğlu ve Babacan'ı ağır dille eleştirdi!
banner206

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada yeni dönemde "AK Partili küskünler" olarak adlandırılan isimleri kazanma yolunda adımlar atacaklarının mesajını verdi.

Parti teşkilatına seslenen Erdoğan, 2001 yılından bu yana AK Parti'de görev almış herkesle gidip konuşulması gerektiğini belirterek, "Siyaset ve partiler de insanla var olur, insanla yürür. Şehirlerinize döner dönmez 2001'den beri partimizde yer almış her kardeşimize ulaşıp gönüllerini almanızı istiyorum" talimatını verdi.

"İHTİRASLARI VE HIRSLARI YÜZÜNDEN..."

Erdoğan, yeni parti kurma hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ve Abdullah Gül'e gönderme yaparak, "Bugün AK Parti'nin kapısı, giren herkese açıktır. İhtirasları, hırsları yüzünden yollarını kaybedenleri bir kenara bırakacak olursak adeta AK Parti'de gözlerini açan ve hayatının en anlamlı yıllarını burada geçiren bir nesle sahibiz" diye konuştu.

Erdoğan ayrıca yeni parti iddialarına yönelik olarak partililerine "Birileri parti kuruyormuş. Bunları hiç kafanıza takmayın. Bu tür ihanetlerin içinde olanlar bedelini ağır öder" mesajını verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277