Gençler istedi Başkan Baydilli yaptı

.

Gençler istedi Başkan Baydilli yaptı
banner206

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kızlar kırsal mahallesindeki gençlerin sentetik çim saha talebini yerine getirdi. Başkan Baydilli, “Kırsal mahallemizdeki gençlerimizin de spor yapmalarını istiyoruz” dedi.

Kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan hizmet götüren Karaköprü Belediyesi, Kızlar Kırsal Mahallesinde kısa bir süre önce temelini attığı sentetik çim sahayı düzenlenen törenle hizmete sundu.

Sentetik çim sahanın açılışına; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Meclis Başkan Vekili Bekir Sıtkı Akyol, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarı ve kızlar mahallesi sakinleri katıldı.

Sentetik Çim sahanın açılış kurdelasını çocuklarla birlikte kesen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Karaköprü Belediyesi olarak her alanda hizmetin yanında özellikle, toplu taşımalı eğitimin yapıldığı yerlerde çocuklarımızın ve gençlerimizin boş zamanlarını sporla  değerlendirmeleri için sentetik çim saha yapıyoruz. Kızlar Mahallemizde temelini attığımız sentetik çim sahayı bitirerek gençlerimizin hizmetine sunduk. Bizim için önemli olan gençlerin okumasıdır.  Biz yerel yöneticiler de okumanın yanında onların boş zamanlarında spor yapmaları için bu tür projeler yapıyoruz. Bugüne kadar Karaköprü’müzde 13 mahallemizde sentetik çim sahayı hizmete sunduk. Sentetik çim sahamız Kızlar Mahallemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ise, sentetik çim sahanın açılışında emeği geçen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve ekibine teşekkür etti.

Açılışın ardından Başkan Baydilli kırsal mahalledeki çocuklarla yakından ilgilenirken davetliler ile birlikte penaltı atışı kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142