Gülpınar,teşkilatI dinledi...

.

Gülpınar,teşkilatI dinledi...
banner206
 AK Parti İl binasında her hafta Pazartesi günleri yapılan toplantıya Milletvekili Kasım Gülpınar katıldı.
AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Başkanlığında Düzenlenen toplantıya AK Parti  Şanlıurfa  Milletvekili Kasım Gülpınar katıldı. Toplantıda Şanlıurfa’nın sorunları ve gündem de olan konular konuşuldu.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Konuşmasında şunlara değindi.“ Yönetim kurulu toplantılarında gündem de olan konuları görüşüyor ve fikir alış verişinde bulunuyoruz. Şanlıurfa için hayırlı olan kararlar konusunda düşüncelerini belirtiyor arkadaşlar. Bu toplantımızı Kasım beyle beraber yaptık. Toplantımızın Şanlıurfa ve halkımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.”

Daha sonra AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar konuşmasın da şunlara yer verdi. “ Seçimden sonra ilk defa yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geliyoruz. Onlarla hasbihal etme seçimin ardından bir araya gelip ve güncel olayları bir değerlendirme fırsatı elde ettik. Ben bu fırsatı sağladığı için başta değerli il Başkanımız olmak üzere onun şahsında yönetim kurul üyelerine teşekkür ediyorum. Bir istişare ortamı şuanda benim içinde çok önem arz eden bir konu inşallah buradan yapacağımız istişareler hem Şanlıurfa halkı için hem, bizim için, Partimiz için hayırlara vesile olur dedi.”
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 08:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şanlıurfa
Şanlıurfa - 4 yıl Önce

teşkilatı dinlemen en büyük hata, onlar çalışmazlar. in çarşıda akparti seçmenini bir dinle bak nebati-mazhar-iki bayan-akyürek bunları listede görmek istemiyorlar. kulağınla bir duy.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142