Harran'da kış hazırlıkları başladı

Harran'da kış hazırlıkları başladı
banner206

Harran Belediyesi tarafından Buğdaytepe kırsal mahallesinde yürütülen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Harran Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler, kırsal mahallelerde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. 
Çalışmaların startının verildiği Süleyman Demirel mahallesinden sonra Tahılalan, Gözele, İmambakır, Aralı, Bükdere ve Ağcıl mahallelerinde kilitli parke taşı çalışmaları sona erdi.  
Program dahilinde kırsal mahallelerde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Buğdaytepe mahallemizde devam ediyor. Harran Belediye başkanı Mahmut Özyavuz beş yılın sonunda üst yapısı bitmeyen mahallenin kalmayacağını belirterek bugüne kadar 110 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yaptıklarını ve çalışmaların devam edeceğini belirtti. 
Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; Harran ilçemizde hummalı bir şekilde gecemizi gündüzümüze katarak ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek adına tüm imkânlarımızı seferber ederek çalışıyoruz. Bütün enerji ve eforumuzu bu yolda harcıyoruz. Buğdaytepe mahallemizde başlattığımız kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277