İki Urfalı vekil kavgada böyle görüntülendi

.

 Anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü Meclis'te dün gece kavga çıktı. Saksıların bile havada uçuştuğu kavgada ilginç anlar objektiflere yansıdı. AK Parti ŞanlıurfaMilletvekili Halil Özcan ile CHP’nin Urfalı İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da objektiflere yansıdı, iki Urfalı vekilin kavgayı ayırmaya çalıştığı görülüyor.

Meclis'te anayasa teklifi görüşmelerinde dün büyük kavgalar yaşandı. Yaralanan milletvekilleri oldu. Teklifin 3., 4 ve 5. maddeleri kabul edildi. Meclis'te yaşanan kavgalar esnasında ilginç kareler de objektiflere yansıdı.

 

YUMRUKLAŞMAYA VARA TARTIŞMA

Dün Meclis'te önce 3. maddenin gizli oylaması sırasında kavga yaşandı. Milletvekilleri birbirinin üzerine yürüdü. Oy kullanımı sırasında CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet açık oy kullanan vekilleri cep telefonuyla görüntülemeye çalıştı. Bu sırada AK Parti Grup Başkan vekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kaplan'ı engellemeye çalıştı ve üzerine yürüdü. Bu sırada AK Parti milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında itişmeler yaşandı, yumruklaşmaya varan tartışma çıktı.

 

SAKSILAR HAVADA UÇUŞTU

Kavga esnasında çiçeklerin de havada uçuştuğu görüldü. Bazı milletvekilleri de kavga sırasında yaralandı.

İşte Meclis'teki kavgandan ilginç anlar:Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142