İl Başkanı Yıldız’dan Kılıçdaroğlu’na tepki

İl Başkanı Yıldız’dan Kılıçdaroğlu’na tepki
banner206

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, katıldığı bir açılışta Erdoğan’ı indireceğiz diyerek Recep Tayyip Erdoğan’ı yeneceği iddiasında bulunan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Başkan Yıldız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ana muhalefetin başı olan zat bugün Atatürk Yükseköğrenim Kız Yurdu açılışında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alarak, hadsizce "Erdoğan'ı İndireceğiz" ifadesini kullanıyor. Yanında duran kızımız bile yüz ifadesiyle bu söyleme tepki gösteriyor. 2002'ye kadarki hastane kuyruklarını, ilaç kuyruklarını, ölülerinin cenazesini alamadığı Türkiye’yi hatırlayın....
2002'den Beri 17 senedir her yeri, en ücra köşesine kadar hizmeti götüren, yeni Türkiye'nin mimarı Recep Tayyip Erdoğan'ı SGK'yı bile batıran bu zihniyete yedirmeyeceğiz.  Bugün her geçen gün büyüyen, güçlenen ve gelişen Türkiye'ye ket vurmaya çalışan herkesi, her türlü oluşumu ve her türlü kirli zihniyeti aziz milletimizle birlikte nasıl ki Malazgirt’te, Sakarya'da, Çanakkale'de ve 15 Temmuzda geçit vermedik, bundan sonrada geçit vermeyeceğiz...” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142