Kamalak'ın korkuttuğu an...

Kamalak'ın korkuttuğu an...
banner206
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, seçim bürosu açılışı ve aday tanıtımı için geldiği Şanlıurfa’da Balıklıgöl Yerleşkesi’ni gezdi. Kamalak’ın balıklara dokunmaya çalışması korumasını korkuttu.
Seçim bürosu açılışı ve aday tanıtımı için Şanlıurfa’da bulunan SP Lideri Mustafa Kamalak, BBP eski Genel Başkanı Mustafa Destici ile birlikte İbrahim’in (A.S) ateşe atıldığı yer olarak bilinen Balıklıgöl yerleşkesini gezdi. Hz. İbrahim’in doğduğu ve ceylanın beslediğine inanılan mağarayı gezen Kamalak ve Destici, Balıklıgöl’deki balıklara yem attı. Balıklara dokunmak isteyen Kamalak, gölün kenarında eğilerek, elini suya soktu. Kamalarak’ın gölün kenarında eğilmesi korumasını korkuttu. Koruması, Kamalak’ı tutarak suya düşmemesini engellemeye çalıştı. Eliyle balıklardan birini yakalamak isteyen Kamalak, yem atarak balıkları bir bölgeye toplamasına rağmen avlamayı başaramadı. Kamalak, suyun ilaçlı olduğu söylenmesi üzerine çabasından vazgeçti.
Yerleşke gezisi esnasında Kamalak ve Destici’nin yanına yanaşan bir kişi, sabah namazında bazı camilerin kapılarının kilitli tutulduğunu söyleyerek, imamları şikayet etti.
Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142