Karaköprü'de yollar revize ediliyor

.

Karaköprü Belediyesi yeni açılan ve alt yapısı biten yolları refüj ve kaldırım çalışmaları yaparak revize ediyor.

Şanlıurfa'nın gelişen ilçesi Karaköprü'de yeni yapılarla birlikte ortaya çıkan yol ihtiyacının giderilmesi için çalışmalar devam ederken, yeni açılan ve alt yapısı biten yollarda revizyon çalışması yapılıyor.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler  Atakent mahallesinde yeni açılan yollarda refüj ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Atakent Mahallesi 6099. ve 6212. sokaklarda yapılan çalışmalarda ekipler orta refüj, bordür döşeme ve kaldırım çalışması yaparken, daha sonra kilitli parke döşenerek yollar vatandaşların hizmetine sunulacak. Atakent Mahalle Muhtarı Hasan Gümük, yapılan çalışmalarla Atakent'te yol sorununun azaldığını kaydetti.

Gümük, "Yapılan özverili çalışmalar için Karaköprü Belediye Başkanımız Sayın Metin Baydilli'ye ve ekiplerine çok teşekkür ederiz" diye konuştu.

Öte yandan Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin farklı mahallelerinde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını da sürdürüyor.Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142