Karaköprü’de Nar festivali düzenleniyor

Karaköprü'nün simgesi olan Nar ile ilgili düzenlenecek olan "Nar Tanıtım Günleri" için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli başkanlığında istişare toplantısı düzenlendi.

Nar Festivali ve tanıtım günleri için Karaköprü Belediyesi'nde istişare toplantısı yapıldı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli başkanlığında yapılan toplantıya; Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Murat Çakmaklı, GAP Bölge Müdürü Hasan Kılıç ile temsilcileri, Ziraat Odası Meclis Başkanı Ali Kaya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan, GAP EKODER temsilcileri, Ziraat Mühendisleri Odası temsilcileri, Karacadağ Kalkınma Ajansı Temsilcileri, Ticaret İl Müdürlüğü ve Ticaret Borsası temsilcileri katıldı.

Toplantıda 'Nar' ile ilgili yapılacak festival ve tanıtım günleri etkinlikleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü'nün simgesi olan ve Karaköprü türkülerine konu olan nar ile ilgili önemli bir etkinlik yapılacağını ifade ederek, Karaköprü Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Baydilli, etkinlikte görev alan tüm kurum ve sivil toplum kuruluşlarına destekleri için teşekkür etti.

Başkan Baydilli toplantı sonrası kurum ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142