Kaymakam Yılmaz Gaziler Derneğini ziyaret etti

Kaymakam Yılmaz Gaziler Derneğini ziyaret etti
banner206
 Haliliye ilçe Kaymakamı Sayın Ali Yılmaz, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Şanlıurfa Muharip Gaziler ve Harp Malulleri Derneğini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Hasan Aslan ve Muharip Gaziler tarafından karşılanan İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali Yılmaz burada yapmış olduğu açıklamada; “Gazilerimiz, sadece yaşarken değil, bu Aziz Millet dünya üzerinde var olduğu müddetçe bu topraklarda yaşayan herkes için bir onur ve şeref vesilesidir. Kendilerine minnettarız. Bu vesile ile tüm kahraman gazilerimize aileleri ile birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Başta; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere ebediyete intikal eden tüm şehitlerimize, kahramanlarımıza, gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Muharip Gaziler ve Harp Malulleri Derneği Başkanı Hasan Aslan misafirlerine teşekkür ederek, günün anısına İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali Yılmaz Ve Eyyübiye Kaymakamı Sayın Adem Ünal'a plaket sundu.

Ziyarette; Eyyübiye Kaymakamı Sayın Adem Ünal, Karaköprü Kaymakamı Sayın Ahmet YILDIZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan ve İlçemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Emin Seymen de hazır bulundular.


Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 08:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142