Masa tenisi şampiyonu; Haliliye

.

Masa tenisi şampiyonu; Haliliye
banner206

Şanlıurfa’da kurumlar arası masa tenisi turnuvası düzenlendi. Yapılan turnuva da 5 maçın tamamından galip gelen Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şampiyon oldu.

GAP Arena spor kompleksi kapalı spor salonunda düzenlenen turnuvaya Şanlıurfa’da 11 kurum katıldı. Yapılan maçlar sonucunda finale Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Harran Üniversitesi yükseldi.

Final maçında Harran Üniversitesini de mağlup etmeyi başaran Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü turnuvanın namaglup şampiyonu olmayı başardı.

Şampiyonlar Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gelerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural’ı makamında ziyaret edip kazandıkları kupa ve madalyaları hediye ettiler. Şampiyonları kutlayan Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, Türkiye şampiyonasında da kendilerinden başarı beklediklerini belirtti.

Bu arada turnuvada dereceye giren ilk 2 takım Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Harran Üniversitesi 5-7 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs’ın Girne kentinde düzenlenecek olan kurumlar arası Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek. 
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142