OSB'de flaş gelişme...

.

OSB'de flaş gelişme...
banner206

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında toplanan Şanlıurfa Organize Sanayi Müteşebbis Heyeti, yatırım başvurusu yapan 18 yeni yatırımcıya arsa tahsisleri yapılmasına karar verdi.

Şanlıurfa Valiliği toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, OSB Müdürü Yunus Emre Aksu tarafından, organize sanayi bölgesinin mevcut durumu, yapılması planlanan çalışmalar ve yatırım başvuruları ile ilgili bir bilgilendirme yaptı.

Daha önceden arsa tahsisi için onay alan 4 firmanın yatırımlarını gerçekleştirmemelerinden dolayı tahsislerinin iptal edildiği toplantıya, Şanlıurfa Vali Yardımcıları Fatih Çelikkaya ile Ufuk Akıl da katıldı.

Toplantı sonunda bir değerlendirme yapan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, kentin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınması için sanayileşme çalışmalarının hızlı ve planlı gerçekleşmesinin önemli olduğuna vurgu yaparak, “Yatırım fikri olan, yatırım yapmak isteyen tüm müteşebbislere kapımız ardına kadar açık olacak. Bu kentte yatırım yapmak isteyen herkese, devletimizin tanıdığı imkânları sonuna kadar kullandırmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Vali Erin, arsa tahsis kararı alan 18 yeni müteşebbisin yapacakları yatırımın, Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını diledi.Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142