OSB’lerde sevindiren gelişme

 OSB’lerde sevindiren gelişme
banner206

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi ve 2. Organize Sanayi Bölgesinin birleştirilmesi protokol törenine katıldı.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen protokol törenine Vali İzzettin Küçük’ün yanı sıra; Vali Yardımcıları Aylin Kırcı Duman, Mehmet Yüzer, Ramazan Seçilmiş, Soner Zeybek ve Cengizhan Yılmaz, ŞUTSO Başkanı Sabri Ertekin, SSEKSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Arslan, ŞUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Baytekin, sanayi bölgeleri müteşebbis heyeti ve ilgili daire amirleri katıldı.

İmzalanan protokolün ardından bir açıklama yapan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; birleşmenin tüm Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfalı sanayicilere hayırlı olmasını dileyerek, birleşmeyle birlikte hizmetlerin tek elden daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yürütüleceğini dile getirdi.

Organize Sanayi Bölgesi adı altında birleşen her iki bölgenin, çalışmalarını Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanlığının onayına kadar aynen devam ettireceğini belirten Vali Küçük; onayın ardından devir işlemlerinin de tamamlanmasıyla hizmetlerin protokole uygun bir biçimde yürüyeceğini sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2014, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277