Özcan’dan Kadir Gecesi mesajı

.

Özcan’dan Kadir Gecesi mesajı
banner206

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr.Halil Özcan yarın gece idrak edeceğimiz mübarek Kadir Gecesi ile ilgili olarak bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Mübarek Ramazan-ı Şerif'i uğurlamaya hazırlanırken, Kur'an-ı Kerim'de bin aydan daha hayırlı olduğu belirtilen Kadir Gecesi'ne erişmenin heyecan ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Ramazan-ı Şerif, Sevgili Peygamberimizin (sav) dilinde evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olarak ifade edilmiştir.

Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerimin indirilmeye başladığı bu gece; kalplerimizin kötülüklerden arınması, manevi huzurumuzun artması ve gönül dünyalarımızın aydınlanması için bir fırsattır.

Tüm kardeşlerimin“Her geleni Hızır, her geceyi Kadir bil!” şuuruyla hayatını sürdürmesini temenni ediyorum.

Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu ve İslam âlemini, aziz milletimizi ve bütün insanlığı kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyor; Ramazan Bayramına kavuşmayı, topyekûn insanlığın ve bilhassa İslam dünyasının geçmekte olduğu zorlu süreçten bir an evvel kurtulmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Selam ve saygılarımla.”


Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142