Siyasi liderlerin tepkisi ne oldu?

Siyasi liderlerin tepkisi ne oldu?
banner206
33 askerimizin şehit olduğu hain saldırı sonrası Ankara'da yoğun bir trafik yaşandı. Parti liderleri son gelişmeleri parti merkezlerinden takip etti.

BAHÇELİ KURMAYLARIYLA GENEL MERKEZDE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İdlib ile ilgili gelişmeleri parti genel merkezinde kurmaylarıyla birlikte takip etti.

KILIÇDAROĞLU'NDAN HATAY TALİMATI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İdlib'deki son gelişmeleri görüşmek üzere kurmaylarıyla bir araya geldi. Parti yöneticileri ile İdlib'deki gelişmeleri görüşen Kılıçdaroğlu, durum değerlendirmesinde bulundu.Toplantıda, Hatay milletvekillerinin gelişmeleri takip için Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun talimatı ile kente gönderildiği öğrenildi.Kemal Kılıçdaroğlu'nun parti genel merkezindeki çalışmasını sürdürdüğü belirtildi.

AKŞENER: CUMHURBAŞKANINI ARADIM

Akşener, partisinin genel merkezinde, İdlib'deki saldırıya ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı.Acı bir olayla karşı karşıya olunduğunu vurgulayan Akşener, görüşme sağladığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bilgileri kendisiyle paylaştığını aktardı.

Görüşmede neler konuşulduğunun sorulması üzerine ise Akşener, "Cumhurbaşkanını ben aradım ve sadece bilgi aldım. Paylaşmam doğru olmaz." karşılığını verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142