Urfa'daki hamile kadın cinayetinde şok gelişme...

.

Urfa'daki hamile kadın cinayetinde şok gelişme...
banner206

Şanlıurfa'da, başı taşla ezilerek öldürülen 8 aylık hamile 31 yaşındaki Fatma Karaciğa ile ilgili yürütülen soruşturmada Karaciğa'nın kuması ve üvey oğlu tutuklandı.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, başı taşla ezilerek öldürülmüş halde cesedi bulunan 8 aylık hamile 31 yaşındaki Fatma Karaciğa'nın ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmada, üzerine kuma geldiği Hatun Altundağ ile üvey oğlu Metin Karaciğa tutuklandı.

 

15 GÜN SONUNDA CESEDİ BULUNDU

3 yıllık evli olan 8 aylık hamile Fatma Karaciğa, geçen 8 Mart günü ortadan kayboldu. Güvenlik güçlerince aranan hamile kadının 15 gün sonra ilçeye 17 kilometre uzaklıktaki Çeltik Mahallesi'nde boş arazide başı taşla ezilerek öldürülmüş cesedi bulundu.

Vücudunda darp izleri de olan ve tanınmaması için başı ezilen kadının cesedi, otopsinin ardından defnedildi.

 

ÜVEY OĞLUNUN OTOMOBİLİ KAMERAYA TAKILDI

Cinayetin ardından soruşturma başlatan jandarma, öldürülen Fatma Karaciğa'nin kaybolduğu gün üvey oğlu Metin Karaciğa'nın bir arkadaşından ödünç arabasını aldığı belirlendi. Mobese kameralarının incelemesinde Metin Karaciğa'nın aldığı otomobilin, Fatma Karaciğa'nın cesedinin bulunduğu bölgeden geçtiği belirlendi.

 

ÜVEY OĞLU VE KUMASI CEZAEVİNE KONULDU

Jandarma ayrıca aynı gün Metin Karaciğa'nın öz annesi ölen kadının da kuması olan Hatun Altundağ'ın otomobilde olduğunu saptadı. Bunun üzerine anne ile oğlu gözaltına alındı ve suçlamaları reddettikleri sorgulamalarının ardından çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan karaca
Burhan karaca - 4 yıl Önce

Bunları ceza evine deyil bunların haki idam edilmesini gerektirir

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142