Yıldız, kutlama mesajı yayınladı

Yıldız, kutlama mesajı yayınladı
banner206

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ)'nin 19. yıl dönümü nedeniyle Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız bir kutlama mesajı yayımladı.
Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız sosyal medya hesabından: '' 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı erdemliler hareketi bugün 19. yılını geride bırakıyor. Partimiz halkımızdan aldığı yetki ve hayır dualarıyla Türkiye’ye büyük eserler, büyük hizmetler kazandırmanın bahtiyarlığını yaşıyor.
Allah'a hamdolsun ki Türkiye 19 yıl içinde çok önemli mesafeler kat etti ve hayal gibi görünen nice hedeflere ulaştı. Yine liderimiz önderliğinde aziz milletimizden aldığımız güçle 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine de hep birlikte, azimli, kararlı ve emin adımlarla ilerliyoruz.
Ak Parti’mizin kaderiyle Türkiye’nin kaderi bir olmuştur. Bugün sınırlarımızda yerli ve milli teknolojimizle destan yazarken, Doğu Akdeniz’de kendi kaderini kendi tayin eden, Libya’da, Afganistan’da ve daha birçok yerde zalime karşı, mazluma nefes oluyoruz.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim ifade ettiği gibi bizler bu ülkenin, bu aziz ve kadim milletin her daim hizmetkârları olacağız. Gerek Şanlıurfa’mızda gerekse ülke bazında kalkınma hamleleri yanında bir örümcek edasıyla her yeri hizmet ağıyla öreceğiz.
Hatırlayın 3 Kasım 2002'de meclise sokmadılar, 2008'de milletin partisini kapatmaya çalıştılar, 2012'de mit kumpasıyla kirli eller sahaya indi, 2013'te 3 ağacı bahane ederek ülkeyi ateş çemberine almak istediler, 15 Temmuz 2016 günü darbe yapmak istediler. Ama başaramadılar.
Dünya siyaset tarihinde her türlü kirli oyun, terör, darbe, manipülasyon, ekonomik saldırılar, iç ve dış ihanetler, sınırlarındaki savaşlar dahil bu kadar engelle karşılaşıp bu derece ülke siyasetine damga vurmuş tek partidir Ak Parti. 
Türkiye Ak Parti iktidarından önce yardım alan bir ülke iken, Ak Parti iktidarı ile yardım eden bir ülke haline geldi. Türkiye, Ak Parti iktidarından önce ayağında prangalarla yaşayan ülke iken bugün Ak Parti iktidarıyla tam bağımsız, güçlü ve kalkınmış bir ülke olmuştur.
Ak Parti Türkiye’nin özetidir. Partimiz her etnikten insanın kardeşlik yeri, her dilden insan birlik yeri, her dinden insan bağlılık yeri olmuştur. Bizler 'halka hizmet hakka hizmet' düsturuyla bakıp, "yaratılanı severiz yaradandan ötürü" şiarıyla yaklaşıyoruz.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde; "insanı yaşat ki devlet yaşasın" diyerek çıktığımız yola, kadını, genci, yaşlısı tüm milletimizin desteğiyle yolumuza devam ediyor, büyük ve güçlü Türkiye sevdasıyla gece-gündüz demeden çalışıyor, hizmet üretiyor gönüller kazanıyoruz.
Güçlü bir devlet için, büyük bir millet için, istikbal ve istikrar için, üretim ve teknoloji için, mega projelerin devamı için, vatan için, bayrak için, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için durmak yok yola devam... Kuruluşun kutlu olsun Ak Parti’miz.'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277