Yılmaztekin Ceylanpınar'da sorun dinledi

.

Yılmaztekin Ceylanpınar'da sorun dinledi
banner206
Şanlıurfa Milletvekili Yılmaztekin'den Başkan Atilla'ya Ziyaret 

Şanlıurfa Milletvekili Yılmaztekin'den Başkan Atilla'ya Ziyaret
Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, beraberindeki heyetle Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı da makamında ziyaret etti. Yılmaztekin, gösterilen misafirperveklikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sıcak bir ilgi ve alaka ile karşılaştık. Bundan dolayı başka Belediye Başkanımız Menderes Atilla olmak üzere tüm Ceylanpınarlılara teşekkür ediyorum" dedi.

Ceylanpınar'ın yoğun mücadele verin ve devletine sadık bir ilçe doluğunu belirten Yılmaztekin, "Ceylanpınar izzetli bir direniş sergileyen devletine sadık bir ilçemiz. 15 Temmuz gecesi ve 15 Temmuz'dan sonraki süreçte de bu direnişini çeşitli alanlarda sürdürerek devletinin yanında olduğunu, ümmetin ve milletin hizmetinde olduğunu başta belediye başkanımız, ilçe başkanımız, gençlik kolları başkanımız, kadın kolları başkanımız ve teşkilatlarımız ak davaya gönül veren herkes aracılığı ile bunu bir kere daha duyurmuş oldu." dedi. Ceylanpınar'ın önemli bir yer olduğunu vurgulayan Yılmaztekin, şunları söyledi: "Türkiye için önemli bir yer, bizler için önemli bir yer. Ceylanpınar'ın ayakta durması Urfa'nın ayakta durması, Urfa'nın ayakta durması Türkiye'nin ayakta durması anlamına geliyor. Bundan dolayı Ceylanpınar'ı her zaman güçlendirmek, Ceylanpınar halkının tüm sorunlarını çözmek boynumuzun borcudur."

Belediye Başkanı Menderes Atilla'da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Şanlıurfa'mızın çok değerli vekillerinden Kemalettin Yılmaztekin ve beraberinde Harran İlçe Başkanımız, Akçakale İlçe Başkanımız, Viranşehir Eski İlçe Başkanımız ve diğer misafirlerle beraber bizleri ziyaret ettiler, bundan dolayı bizi çok memnun ettiler." dedi.

Yılmaztekin'in Ceylanpınar'ın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini dile getiren Başkan Atilla, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sayın vekilimiz gerçekten Şanlıurfa Milletvekili olarak ben kendisinden çok memnunum. Ceylanpınar'la ilgili tüm sıkıntılarımıza Ceylanpınar'ın bir evladı gibi hareket ediyor ve Ceylanpınar'la ilgili götürdüğüm tüm sorunlarla kendisi birebir ilgileniyor ve neticelerini de yine aynı şekilde kendisi birebir bize iletiyor. Bundan doyalı Ceylanpınarlılar adına ben kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah vekilimizle beraber ilçemize daha güzel hizmetler getireceğiz. Güzel hizmetlerin altına imzamızı atacağız."

AK Parti Ceylanpınar ilçe Başkanı Ahmet Güntekin de Kemalettin Yılmaztekin'in ilçenin sorunlarına göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, "Biz Kemalettin beyi Ceylanpınar'ın bir evladı olarak görüyoruz. O da bir Ceylanpınarlı gibi ilçemizin sorunlarının çözülmesi konusunda hassasiyet gösteriyor" diye konuştu.

Daha sonra Yılmaztekin, İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe'yi ziyaret etti. Kaymakamlık ziyaretinin ardından AK Parti İlçe Başkanlığına geçen Yılmaztekin, burada partililerle buluştu. Yılmaztekin daha sonra ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142