Kendimize yakışanı yaptık

Pazar günü yapılan halk oylamasının, ülkemiz adına çok önemli olduğunu biliyorduk ki, sandıklara koşarak gittik. Tabi kolay bir yarış oldu, 2 aday vardı biri EVET biri HAYIR. Ya EVET diyecektik, yada HAYIR!

Ne kadar özgür ve ne kadar önemli bir ülke olduğumuzun farkında olmalıyız. Çünkü, dün yaptığımız halk oylamasında, dilimizce referandum dediğimiz seçimde tüm dünyanın gözü bizlerin üzerindeydi. İstemeyen, daha güçlü engel olmak isteyenlere karşı güzel bir cevap verildi. Avrupa ülkelerinin, bizlere karşı yürüttükleri politikalar apaçık ortadadır. Türkiye, İslam coğrafyasının kalesidir, sözcüsüdür Lideridir. Herkes bunun farkında olmalı.

50 Milyona aşkın seçmen sandık başına gitti, EVET’e verdik, HAYIR’a verdik. Herkes düşüncesini fikrini sandıklara döktü. Ve neticede kazanan EVET oldu, Türkiye oldu, istikrar oldu. Güzel ve biraz çekişmeli geçti tabi. Ülkemizin menfaati neyi gerektiriyorsa o doğrultu da hareket etmeliyiz.

Yeni anayasa sisteminin ülkemiz adına hayırlı olacağı temennisindeyim. Daha ileriyi düşünmek, gelecek nesillerimizi daha ileriye taşıyabilmek için. Bayrak aşkıyla birbirimize kenetlenmeliyiz.

Yeni sistem Türkiye adına hayırlı uğurlu olsun..

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEMURBEY6306
MEMURBEY6306 - 1 yıl Önce

URFA GURURU DURU TV GURURU ALİ BEY BUGUN YAPTIGINIZ AÇIKLAMADA GÜZEL BİR İFADEYLE ANLATMIŞTIR TEBRİK EDERİM DAHA GÜZEL AÇIKLAMALAR BEKLİYORUZ BASARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

EDA
EDA - 2 yıl Önce

DOĞRU

banner195

banner142