Bakan Soylu Urfalıları böyle karşıladı

Bakan Soylu Urfalıları böyle karşıladı
banner206
Şanlıurfa'dan gelen öğrencileri Bakan Soylu karşıladı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Emniyet Müdürü Veysel Tipioglu  tarafından bugün özel uçakla uğurlanan Urfalı Öğrencileri Bakan Soylu, horonlarla karşıladı. 
"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında  Şanlıurfa'dan öğrenciler uçakla  Trabzon'a geldi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında  Şanlıurfa'dan 180 öğrenci uçakla  Trabzon'a geldi. 
Öğrencileri  Trabzon Havalimanı'nda İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu,  Trabzon Valisi Yücel Yavuz,  TrabzonBüyükşehir Belediye Başkanı  Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve diğer yetkililer karşılarken, Bakan Soylu öğrencilerle bol bol sohbet etti. Bakan Soylu ve beraberindekiler daha öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtırken öğrencilerden bazıları hayatlarında ilk defa uçağa bindiklerini söylediler. Pazar gününe kadar  Trabzon'da kalacak olan öğrenciler Uzugöl başta olmak üzere tarihi ve turistik yerleri gezecek.
Öte yandan İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu,  Giresun'da devam eden terör operasyonları ile ilgili olarak ise yaptığı kısa açıklamada "Güvenlik güçlerimiz gereğini yapıyor. Operasyonlar aynı ciddiyetle devam ediyor" cevabını verdi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2017, 21:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142