Başkan Ekinci'den kandil mesajı

Başkan Ekinci'den kandil mesajı
banner206
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.
Bütün İslam Dünyası için önemli olan, içinde Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesi’ni barındıran üç ayların başladığını belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Regaip Kandilinin, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni etti.
Başkan Ekinci yayımladığı mesajında, “İslam aleminde son derece önemli yere sahip olan kandil gecelerinin ilkini; perşembeyi cumaya bağlayan geceyi Regaib Kandili olarak idrak edeceğiz. Müslümanların Yüce Allah’a daha derin bir şükür imkanı bulacağı bu özel gecede,milletimiz için birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve samimiyet duygularının artmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Viranşehirli hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Regaip kandilini ve Mübarek üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142