Sinir krizi geçirdi

.

Sinir krizi geçirdi
banner206
 Geçtiğimiz yıl Şanlıurfa’nın Halfeti İlçesinde çekimleir yapılan Karagül dizisinde de başrol oyuncusu olarak oynayan güzel oyuncu Ece Uslu’nun, uzun çalışma saatlerine dayanamamasından dolayı sinir krizi geçirdiği iddia edildi.

Dizi setlerindeki uzun çalışma saatlerinin yanı sıra pek çok olumsuz koşul bazen sanatçıları canından bezdiriyor. Dayan Yüreğim dizisinde rol alan Ece Uslu'nun da benzer sebepleri ileri sürerek sete gelmediği, agresif tavırlar sergilediği hatta oyunculara tahsis edilen karavanda sinir krizi geçirip eşyaları kırdığı iddia edildi.

 Güzel oyuncu Ece Uslu hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Rol aldığı ‘Dayan Yüreğim’ dizisinin setinde sürekli agresif tavırlar sergileyen, sık sık hastalık ve benzeri bahaneler uydurup çekimlere gitmeyen Uslu’nun set ekibini canından bezdirdiği ileri sürüldü.

 

TÜKENMİŞLİK SENDROMU MU?

Uslu ile ilgili ortaya atılan en tuhaf iddia ise sette sinir krizi geçirip, kendisine tahsis edilen karavandaki eşyaları kırıp döktüğüne yönelik iddia.  Kulislerde Uslu’nun da Meryem Uzerli gibi tükenmişlik sendromuna girmiş olabileceği konuşuluyor. (Sözcü)

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142