Türkiye kilitlendi,Hasret sona erdi

Türkiye kilitlendi,Hasret sona erdi

İbo, müzik sevenlere ziyafet verdi. Aylardır siyasi programlardan dolayı TV izlemeyen halk ilkkez ekran başından ayrılmadı. Ekran başındakiler doyası eğlendiler. Şarkı dinlediler.

14 Mart 2011'de 'İBO SHOW' programının ardından yayın çıkışı Maslak'ta başından vurulan İbrahim Tatlıses 9 yıl sonra ekranlara geri döndü. İbrahim Tatlıses'in Star TV'de yeniden başlayan "İBO ŞOV"daki ilk şarkısı ise "Haydi söyle" oldu. Programda duygusal anlar yaşanırken Tatlıses ve Aydemir Akbaş gözyaşlarına hakim olamadı... İbo Show özellikle Urfa'da rekor seviyede izlendi. Türkiye bu gece siyaset ve dizi dışında TV başında oturdu.

Türk müziğinin güçlü sesi İbrahim Tatlıses tam 9 yıl sonra ekranlara geri döndü.

Son kez 14 Mart 2011'de İBO SHOW ile ekranlarda olan İbrahim Tatlıses o gece yayın çıkışında başından vurulmuştu. Uzun süren tedavinin ardından ayağa kalkan Tatlıses'in ekranlara ne zaman döneceği, dönüp dönmeyeceği hep merak konusu olmuştu. 

 Urfalıların gururu  İbrahim Tatlıses tam 9 yıl sonra bu merakı giderdi. İbo performansı ile eski günleri aratmadı. Urgalılar İbo için dua etti, göz yaşı döktü.

Star TV'de Cumartesi saat 20.00'de İBO SHOW'a yeniden başlayan İbrahim Tatlıses'in ilk şarkısı ise 'Haydi Söyle' oldu. 

İbrahim Tatlıses'in ilk programındaki konukları ise Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Sibel Can'dı...

İlk bölümde Deniz Seki ve Kutsi'yi ağırlayan Tatlıses bu bölümde tam 9 yıl sonra ilk kez canlı performans sergiledi. 9 sonra okuduğu ilk şarkı ise Haydi Söyle idi. Deniz Seki'nin de eşlik ettiği şarkı Tatlıses'in güçlü sesinden hiçbir şey kaybetmediğini ortaya koydu.

Programın ikinci bölümünde ise ustalar vardı...

Aydemir Akbaş, Şafak Sezer ve Sibel Can'ın buluştuğu programın ikinci bölümünde hem eğlence hem de duygusal anlar yaşandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2020, 01:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142