Yine nefesleri kesecek!

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde çekilen ve Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Karagül bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Karagül bugün 45. bölüm ile sizlerle olacak.

Karagül dizisine ait 45. bölüm özeti ve fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz. 9 Mayıs 2014 tarihli Karagül 45. bölümde neler yaşanacak?

İmkansıza inat, yeniden doğan kadınların hikayesi.

Halfeti'nin büyülü atmosferinde geçen Karagül, sürpriz gelişmelerle yine herkesi ekran başına kitliyor.

Her sayfanın ardında farklı bir hikaye yatan Karagül'de sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. İmkansızı kabullenmeyip yollarına devam eden kadınların, içlerine bir parça da 'siz' koyduğu Karagül, tüm heyecanıyla Cuma FOX'ta!

Karagül 45. Bölüm Özeti:

Konakta gizemli olayların ardı arkası kesilmiyor. Kendal’a gelen kimliği belirsiz telefonlardan sonra şimdi de notlarla ne yapması gerektiği söyleniyor. Kendal çaresiz denileni yapıyor, ama öte yandan o da görünmeyen düşmanı için büyük bir oyun hazırlıyor. Kadriye hanım’ın isteği üzerine ertelenmeyen sünnet düğünü tüm konak fertleri için güzel bir birliktelik oluşturuyor.

Herkes dertlerini, düşmanlıklarını unutup kısa bir süre için bile olsa Rüzgâr’ın bu mutlu gününde bir arada oluyor. Ama bu güzel anlar çok uzun sürmüyor ve Rüzgâr’ın aniden ortadan kaybolmasıyla herkes büyük bir korku yaşıyor. Ebru onu sakinleştirmeye çalışanlara isyan ederken, Baran da büyük bir korku içinde Rüzgâr’ı bulmaya çalışıyor.

Kadriye hanımın panikle ağzından çıkan bir laf, Narin için büyük bir kâbus oluyor. Herkes Rüzgâr’ı bulmak için çırpınırken, Kendal ve Ebru farkında olmadan kader ortağı oluyorlar. Kendal büyük bir bedel öderken, Ebru ise bir o kadar büyük bir sürprizle karşılaşıyor.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142