banner227

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Ali UZUN- auzn_63@hotmail.com 

Editörler / Editors

Nebihe ŞEKER - nebihe@urfastar.com

Ali PALA - ali@urfastar.com

Abdüselam YAVUZ - aselam@urfastar.com

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Osman KAYA - osman@urfastar.com

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av.Halil Öncel - avhalil@urfastar.com

Av.Velat Karahan - avvelat@urfastar.com

Av.Fatih Acemoğlu - avfatih@urfastar.com

Av.Abdullah Sezer - avabdullah@urfastar.com

Av.Sefa Ayaydın - avsefa@urfastar.com

 

Mali Müşavir / financial advisor

Reşit Özarslan - resit@urfastar.com

 

Reklam /  Advertise

Emir UZUN- emir@urfstar.com

 

Adres

Atatürk Bulvarı Stad Apartmanı B Blok No: 17 Haliliye/ ŞANLIURFA

 

E-Mail

urfastar@urfastar.com

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

TEBİLİŞİM

 

resatuzun63@hotmail.com

auzn_63@hotmail.com

urfastar063@gmail.com

 

05425881363

05324241382


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.



© Copyrigth 2011 urfastar.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları urfastar.com’a aittir. urfastar.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar urfastar.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.urfastar.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. urfastar.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the  urfastar.com. However, sometimes the urfastar.com uses third parties to process your information. urfastar.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the urfastar.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the urfastar.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the urfastar.com and its services. When you use urfastar.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the urfastar.com cookies section of our full Privacy Policy.

banner195

banner142