Küçük Ibo'dan Tatlıses'e büyük laf...

.

Küçük Ibo'dan Tatlıses'e büyük laf...
banner206
 Bir dönem ekranlarda çocuk yıldız fırtınası esti. İbrahim Tatlıses'in veliahtı olarak gösterilen Urfalı küçük İbo yanık sesiyle bir anda milyonların sevgilisi haline gelmişti.
ŞÖHRETİ KISA SÜRDÜ

Küçük İbo adıyla tanınan İbrahim Küçük ara verdiği şöhret yıllarının ardından 2013 yılında 'Nerdesin' isimli bir albüm çıkardı. Ancak bu çırpınış da eski günleri geri getirmeye yetmedi. Sanat camiasından hızla uzaklaştı.

AİLESİYLE BİRLİKTE YAŞIYOR

Beyaz Tv'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" ekibi, şu sıralar şöhret yıllarında aldığı evde ailesiyle birlikte yaşıyan ve mikrofondan, kameradan, parlayan flaşlardan uzak eğitimini aldığı işi yapan Küçük İbo'ya ulaşarak stüdyoya konuk etti.

"DESTEKLİYOR GİBİ GÖZÜKTÜ AMA..."

Daha önce Hüseyin Tatlı'da Söylemezsem Olmaz programına katılarak ağabeyi İbrahim Tatlıses'e sitem etmişti. İbrahim Küçük yaptığı açıklamada "Destekliyor gibi gözükseler de benim önümü kestiler, benim geleceğimden çok korktular. İbrahim Tatlıses zaten kendi kardeşi Hüseyin Tatlı'ya da destek vermiyor, bize nasıl versin. Ben onun ilk veliaht ilan ettiği kişiyim. Daha önce İbrahim Tatlıses'in yaptığı show programında konuk olarak 6 ay boyunca şarkı söyledim, hiç para almadım. İbrahim Tatlıses destekliyor gibi gözüktü ama destek olmadı. Ben saygı duydum sonuçta benim hayranı olduğum bir sanatçıydı" dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2016, 00:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142